مشاهده نسخه اصلی سایت
سرویس تازه های فناوری  -  تازه های فناوری ، 
تاریخ: 
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۳۷
 ، 
شناسه خبر: ۴۲۸۷۱۶
آیا قابلیت فالو کردن هشتگ‌ها نیز به اینستاگرام اضافه می‌شود؟

درحال حاضر، کاربران اینستاگرام تنها می‌توانند همدیگر را فالو کنند و از آخرین پست‌های ارسالی یکدیگر باخبر شوند. اما اخیرا یکی از کاربران این شبکه اجتماعی به نام Pippa Akram عنوان کرده که اینستاگرام در حال تست قابلیت جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا هشتگ‌ها را نیز فالو کنند.

این بدین معنی بوده که کاربران می‌توانند پست‌های حاوی هشتگ‌های فالو شده را نیز در صفحه خود مشاهده کنند. درواقع، این قابلیت می‌تواند برای علاقه‌مندان بسیاری کاربردی باشد چراکه به‌عنوان مثال اگر فردی به دنبال پست‌های خاصی با هشتگ‌هایی همچون sunrise# (طلوع خورشید) باشد، به جای فالو کردن اکانت‌های متعدد، می‌تواند تنها با فالو کردن این هشتگ، پست‌های مرتبط با آن را مشاهده کند.

البته ممکن است پست‌های غیرمرتبط نیز برای کاربران ارسال شوند چراکه برخی کاربران، از هشتگ‌ها به درستی استفاده نمی‌کنند و هشتگ‌ها را به اشتباه ثبت می‌کنند. بااین‌حال، اضافه شدن چنین قابلیتی می‌تواند در پیدا کردن اکانت‌ها و تصاویر جدید بسیار موثر باشد. به‌نظر می‌رسد که اینستاگرام قصد دارد تا به‌منظور جلوگیری از ارسال انبوه پست‌های حاوی هشتگ‌های موردنظر، این قابلیت را تنها به پست‌های برتر و استوری‌های جدید محدود کند.

نباید فراموش کرد که اینستاگرام هم‌اکنون در حال تست این قابلیت با تعداد محدودی از کاربران است و امکان استفاده از آن را برای تمامی‌کاربران فعال نکرده است. از این‌رو، هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که آیا اینستاگرام تصمیمی ‌برای عرضه عمومی ‌این ویژگی برای همه کاربران این شبکه اجتماعی در سر دارد یا خیر، که باید منتظر ماند و چشم به راه تصمیم مدیران این شرکت بود. گفتنی است اینستاگرام هر چند وقت یک‌بار ویژگی‌هایی را مورد تست و ارزیابی قرار می‌دهد که برخی از این ویژگی‌ها هرگز به مرحله عرضه عمومی‌ نمی‌رسند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
انتهای خبر / کد خبر ۴۲۸۷۱۶

صفحه نخست
|
صفحه سرویس تازه های فناوری