مشاهده نسخه اصلی سایت
سرویس اخبار استان  -  اخبار استان ، 
تاریخ: 
۱۳۹۴/۴/۲۸ - ۱۹:۴۳
 ، 
شناسه خبر: ۴۲۲۱۸۵
بهترین سرگرمی‌ام تلویزیون است/ همه پیرزن‌ها رفته‌اند

پروین ملکی می‌گوید گرچه تنها است و اقوامش از ایران رفته‌اند اما او مانده و تلویزیون بهترین سرگرمی‌اش است.

به گزارش گروه فضای مجازی «خبرگزاری دانشجو» پروین ملکی بازیگر کهنسال سینما و تلویزیون درباره حال و احوال این روزهای خود اظهار کرد: پیرزن‌های خوب سینما رفته‌اند و من جزو معدود زنانی هستم که کارهای مختلفی به من پیشنهاد می‌شود. خدا خانم‌ها میکده و خیرآبادی را بیامرزد که بازیگران بسیار خوبی بودند.

 

وی افزود: خدارا شکر یادگیری من خوب است و دیالوگ‌ها را فراموش نمی‌کنم، اخلاقم هم طوری است که همه از من راضی هستند و تا اینجا مشکلی در کارم نداشته‌ام. مثلا در حالی که فارس هستم، در فیلم «به خاطر پونه» ترکی حرف زدم.

 

بازیگر فیلم‌های سینمایی «دهلیز و پله آخر» تاکید کرد: من زندگی را همیشه به شوخی می‌گیرم و اهل سخت گرفتن نیستم. این روزها هم پیشنهادات مختلفی داشته‌ام و در یکی از اپیزودهای سریال «قصه‌های خدا» که در دفتر فرج الله سلحشور ساخته می‌شود، بازی می‌کنم.

 

ملکی یادآور شد: فرزندانم، خواهرانم و دیگر اعضای خانواده‌ام خارج هستند و من تنها هستم. کارم و مملکتم را دوست دارم و برای همین ایران را ترک نکرده‌ام. تلویزیون هم بهترین سرگرمی است، من هم گیرنده دیجیتال دارم و شبکه‌های مستند و سلامت و نسیم را می‌بینم. اما سریال‌های شبکه های ماهواره‌ای مثل آثار ترکیه‌ای که همه در آن به هم خیانت می‌کنند، اعصابم را خرد می‌کنند.

 

بازیگر سریال‌های «جاده چالوس» و «سر به راه» در پایان تصریح کرد: البته متاسفانه تلویزیون بدحساب شده است و دست ما هم به جایی نمی‌رسد. 

 

منبع: مهر

دانلود فایل مرتبط با خبر :
انتهای خبر / کد خبر ۴۲۲۱۸۵

صفحه نخست
|
صفحه سرویس اخبار استان