پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
سرویس : تولیدی
زمان : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱
شناسه خبر: ۴۲۹۰۴۵
 
مسئولین سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم کنگره شهدا:
تقدیر از مقام شهدا وظیفه ای ملی است/ شهدا عامل اصلی وحدت و امنیت در کشور هستند
مسئولین سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم کنگره شهدا با بیان اینکه تقدیر از مقام شهدا وظیفه ای ملی است، عنوان کردند: شهدا عامل اصلی وحدت و امنیت در کشور هستند.

به گزارش پاپایا، به نقل از عصرهامون، برخی از مسئولین سیستان و بلوچستان در حاشیه کنگره شهدای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با برخی رسانه های بومی استان با بیان اینکه تقدیر از مقام شهدا وظیفه ای ملی است، عنوان کردند: شهدا عامل اصلی وحدت و امنیت در کشور هستند.
 
شهدا عامل اصلی وحدت و امنیت در کشور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: امنیت امروز کشور حاصل جان فشانی شهداست، در هر سانتی متر مربع از استان محروم سیستان و بلوچستان میتوانید آثاری از خون شهدا را ببینید ته ما امروز امنیتی کامل داشته باشیم.
در حاشیه برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان، عباس پالاش در گفت و گو با خبرنگار پاپایا، با تاکید بر اینکه شهدا سرمایه های ایران اسلامی هستند، اظهار کرد: شهدا و فرهنگ شهادت طلبی بزرگترین سرمایه کشور و مهمترین عامل بازدارنده در مقابل دسیسه های دشمنان انقلاب اسلامی است.
وی افزود: برگزاری این کنگره ها و یادواره ها به معنای تجدید میثاق با شهدا به عنوان این عامل اصلی امنیت کشور می باشد و از سوی دیگر این برنامه های نمادین  موجب افزایش وحدت در جامعه می شود چرا که از تمامی اقوام و اقشار جامعه در این گونه مراسمات حضور داشته و حمایت نظام را مشاهده می کنند.

زنده نگه داشتن یاد شهدا موجب هراس دشمنان می شود
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان با اشاره به کلامی از مقام معظم رهبری پیرامون اهمیت وحدت در جامعه، بیان کرد: قدرت اصلی مال مردم است و این مردم به همان گونه ای که انقلاب کردند از آن دفاع و نگه داری خواهند کرد، این مراسمات نیز همان قدرت مردم را به نمایش می گذارد و هرچه تعداد افراد بیشتری شرکت کنند و از برکات شهدا بهره مند شوند اثرگذاری آن بیشتر است.
وی ادامه داد: بی شک هر اقدامی انجام دهیم نخواهیم توانست حق شهدا را ادا کنیم چرا که هرچه داریم و امنیت امروز کشور حاصل جان فشانی شهداست، در هر سانتی متر مربع از استان محروم سیستان و بلوچستان میتوانید آثاری از خون شهدا را ببینید ته ما امروز امنیتی کامل داشته باشیم.
پالاش با تاکید بر اینکه دشمنان از این شهادت طلبی و ایثار هراس دارند، خاطرنشان کرد: دشمنان این انقلاب شهدا را می بینند و راه آنان را به خوبی می شناسند چرا که در تقابل با آنان است پس وقتی می بینند این جمعیت برای پیروی از خون شهدا و ادامه دادن راه این عزیزان آمده اند به هراس می افتند چرا که می دانند توان مقابله با ایران و ایرانی را نداشته و هیچ گاه نیز خواهد داشت.

امنیت سیستان و بلوچستان مدیون خون شهداست
وی با تقدیر از برگزاری کنگره ملی شهدا در سیستان و بلوچستان، اذعان داشت: در برگزاری این مراسم محوری دستگاه های زیادی دخیل بودند که این جای تقدیر دارد و نشان دهنده وحدت میان همه ارگان ها و سازمان های نظام دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در پایان تصریح کرد: برای برگزاری هر کنگره و مراسمی به این زیبایی و عظمت باید یک عظم ملی و بسیج همگانی باشد که این خود نیز موجب وحدت در کشور و دلسردی استکبار از نفوذ به صف های بهم پیوسته مردم و مسئولین خواهد شد علاوه بر اینکه آرمان های شهدا را برای نسل جوان بازگو کرده و موجب آشنایی نسل های آینده با راه و سیره شهدا خواهد شد.
 
برگزاری یادواره و كنگره شهداء بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است
مدیر عامل ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری یادواره و كنگره شهداء بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان است و در حقيقت شهدا به ایران اسلامی عظمت و اقتدار بخشیدند.
رحمدل بامري در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با اشاره به تاثير برگزاري يادواره ها و كنگرهاي شهداء، اظهار كرد: امام راحل و رهبر انقلاب اسلامي همواره بر گرامي داشتن ياد و خاطره شهداء تاكيد مي فرمايند و لذا بايد همه مسئولين اين بيانات گوهر بار را در دستور كار خود قرار دهند.
وي با بيان اينكه نظام مقدس جمهوري اسلامي با همه اقتدار و عظمت مانند خورشيدي تابان در سراسر عالم  مي درخشد، گفت: ايران اسلامي با رهبري مدبرانه مقام معظم رهبري و پشتيباني مردم توانسته همه توطئه ها و ترفندهاي شوم دشمنان كه از راه جنگ نرم مي خواهند در مسير روشن اين نظام خللي وارد كنند را خنثي كند.
بامري تصريح كرد: زنده نگه داشتن ياد و نام شهداء و برگزاري كنگره ها و يادواره هاي شهداء مسير روشن جمهوري اسلامي ايران را تابنده تر مي كند و راه درست زندگي را به مردم نشان مي دهد.
وي افزود: كنگره هاي شهداي والامقام سبب مي شود تا مردم راه درست را جهت رسيدن به قله نهايي نظام مقدس جمهوري اسلامي پيدا كنند و در مقابل همه حوادث و نقشه هاي شوم دشمنان بيمه شوند.
 
خون شهدا موجب ماندگاری انقلاب و ارزش ها است
مديرعامل ستاد ديه سيستان و بلوچستان خاطرنشان كرد: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهداء سبب عزت و عظمت ملت در جهان اسلام و دنيا خواهد شد و ايران اسلامي را به پيشرفت و توسعه هرچه بيشتر نزديك و دشمنان را نااميد و مايوس مي كند.
وي ادامه داد: دشمنان براي نظام مقدس جمهوري اسلامي خواب ها و نقشه هاي بسيار زيادي ديدند كه با بصيرت و ولايتمداري ملت ايران هرگز اين نقشه ها محقق نخواهد شد و اين آرزو را با خود به گور خواهند برد.
بامري با بيان اينكه زنده نگه داشتن نام شهدا، تيري بر قلب دشمنان است، يادآور شد: با برگزاري يادواره ها و كنگره هاي ملي شهداء، تيري بر چشمان دشمنان و زهري بر حلقوم آن ها وارد مي شود.
وي افزود: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهداي والامقام براي دوستان و آيندگان، پشتوانه محكمي براي نظام و انقلاب است و لذا بايد در اين خصوص تلاش و توشه اي براي آخرت خود جمع آوري كنيم.
بامري با بيان اينكه همه مردم پيرو امر ولي فقيه هستند، تصريح كرد: ملت سربلند ايران اسلامي بايد با وحدت و اتحاد در مسير ولايت فقيه حركت كنند و بيانات و فرمايشات رهبر انقلاب اسلامي را سرلوحه كار و برنامه هاي خود قرار دهند.
وي ادامه داد: برنامه ها و اقدامات بسيار زيادي براي زنده نگه داشتن ياد و نام شهداء در كشور برگزار شده اما آنگونه كه شايسته و در شان شهداء باشد تاكنون نتوانستيم عمل كنيم و تا تحقق اين مسئله مهم فاصله بسيار زيادي داريم.
مديرعامل ستاد ديه سيستان و بلوچستان با قدرداني و تشكر از برگزاري كنگره ملي شهداء توسط سپاه پاسداران، گفت: سبزپوشان قهرمان با همكاري مردم و خانواده هاي معظم شهداء و جانبازان براي نخستين بار كنگره ملي شهداء را در سيستان و بلوچستان برگزار كردند كه اين اقدام بسيار بزرگي است و جاي تشكر دارد.
وي با بيان اينكه شهداء خدمات بسيار زيادي را به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تقديم كردند، اذعان كرد: شهداي جنگ تحميلي و مدافعان حرم از جان، مال، زندگي، زن و فرزند و تعلقات دنيوي براي دفاع از اسلام و انقلاب گذشتند و مسير روشن اين نظام را به ما نشان دادند.
بامري با بيان اينكه بدون شك اگر شهداء نبودند، قطعا امروز راه اصلي نظام را گم مي كرديم، اظهار كرد: شهداء براي نظام بركات و دستاوردهاي زيادي داشتند و امنيت و آسايش امروز ما به بركت خون شهيدان است كه بايد قدردان اين بركات باشيم.

دستاورد های امروز کشور مدیون جانفشانی و برکت خون شهداست
مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی سیستان و بلوچستان گفت: شهدای عزیز کشورمان از اول انقلاب تاکنون با رشادت های خود این کشور و مردمشان را بیمه کردند به طوری که اگر امروز پیشرفتی حاصل می شود همگی مدیون خون شهداست.
علی رضا شهرکی در کنگره ملی شهدا در زاهدان در گفت و گو باچهاربهاران اظهار کرد: ایفای تفکر شهید در جامعه در کنار برگزاری کنگره شهدا براساس محوریت همه جانبه باعث بروز وحدت و اجتماع پروری می شود چراکه هر چه داریم در گرو خون شهداست.
​وی با اشاره به تلاش های مسئولین و مردم برای تحقق تفکر شهدا در کشور افزود: چنین مراسماتی به همه تلنگری ست که را خود را از راه شهیدان این انقلاب کج و جدا نکنند چراکه دلاورمردان این مرز بوم مظلومانه خونشان بر زمین ریخته و علی الظاهر محو شده است ولی در باطن اثر گذاری زیادی در راه و مسیر این انقلاب و اسلام ناب محمدی دارد.
مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ما باید در تبیین فرهنگ ایثار و شهادت تلاش های هدف دار را صورت داده به طوری که نیت و هدف شهدای کشور برای اسلام، امنیت و ناموس پرستی اشان در جهاد فی سبیل الله بوده است لذا پیروی از راه این بزرگ مردان نیز عمل به جهاد می باشد.
​شهرکی خاطرنشان کرد: حضور در چنین کنگره هایی یادآور مسیر واقعی این انقلاب است به طوری که دشمنان را ناامید کرده و اهداف والای نظام را در توسعه و آبادانی کشور بازگو می کند، بنابراین مسئولین و مردم روشنفکر ما همچنان که قدردان شهدا بوده اند در رسالت واقعی اشان برای ادامه دادن این راه همواره استوار و ثابت قدم گام بردارند.
 
حرکت در مسیر شهدا سبب دوام و اقتدار کشور شده است
معاونت استاندار و فرماندار ویژه زابل گفت: آن چیزی که سبب حفظ، دوام و اقتدار کشور شده حرکت در مسیر شهدا بوده است.
هوشنگ ناظری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: آن چیزی که سبب حفظ، دوام و اقتدار کشور شده حرکت در مسیر شهدا و فرهنگ شهادت بوده است بنابراین اشاعه و ترویج فرهنگ شهادت ضروری و سبب ماندن و ماندگاری انقلاب می شود.

 معرف انقلاب شهدا هستند
وی در ادامه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر بزرگداشت راه شهدا کمتر از شهادت نیست اشاره و تصریح کرد: اگر می‌خواهیم به جهان خود را نشان دهیم معرف کشور و انقلاب شهدا هستند بنابراین هر گاه سخن از اقتدار به میان آمده، صحبت از شهدا شده است.
ناظری تاکید کرد: هر چه به دست آوردیم و هرچه به دست خواهیم آورد از برکت خون شهداست اگر در این مسیر حرکت نکنیم به طور حتم متوقف خواهیم شد.
 
امنیت و آسایش امروز کشور مرهون خون پاک شهیدان
فرماندار نیمروز گفت: امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک و جان فشانی های شهداست.
محمد حسن دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ اظهار کرد: شهدا با جانفشانی امنیت را برای ملت ایران به ارمغان آوردند بنابراین وظیفه داریم به یاد کسانی که برای امنیت و حفظ نظام جانفشانی کردند باشیم.
وی افزود: یاد شهدا و تکریم خانواده شهدا حاصل برگزاری این چنین کنگره هایی است که در این راستا در سطح شهرستان ها دیدار با خانواده شهدا و برگزاری یادواره ها دستاورد برگزاری کنگره است تا از این طریق یاد شهدا گرامی داشته شود.
 
 کنگره ملی شهدا گامی ارزشمند در راستای شناخت شهدا
فرماندار نیمروز تصریح کرد: شهدا با اهدای جان خود بالاترین خدمت را به نظام انجام دادند چون بالاتر از جان چیزی نیست، آنان رفتند تا ملت ایران سربلند باشد، بنابراین تکریم شهدا به عنوان یک وظیفه بر دوش همگان نهاده شده است.
دهمرده اذعان کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر گرامیداشت یاد شهدا، آشنایی اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان با شهدا لازم و ضروری است بنابراین با برگزاری این برنامه ها می توان در این مسیر گام برداشت.

برگزاری کنگره شهداء در تاریخ استان ماندگار خواهد شد
فرماندار شهرستان زهک گفت: شهدا با رشادت خود نظام را به ثبات رساندند و امروز از نظر سیاسی اجتماعی و فرهنگی یکی از کشورهای برتر در سطح دنیا شناخته می شویم.
جمشید هاشمی نسب در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت: نقش برگزاری کنگره شهدا را در استان در تبعین فرهنگ ایثار و شهدا مهم و حیاتی است و دارای ابعاد مختلفی از جمله،سیاسی، فرهنگی و امنیتی خواهد بود.
فرماندار شهرستان زهک خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدا که به طور مداوم در کشور در حال برگزاری است نظام جمهوری اسلامی را در سطح بین الملل تثبیت می کند.
 
با راه و اهداف شهداء فاصله داریم
وی با بیان اینکه ما هرچه به دست آورده ایم از خون شهداست ادامه داد: شهدا با رشادت خود نظام را به ثبات رساندند و امروز از نظر سیاسی اجتماعی و فرهنگی یکی از کشورهای برتر در سطح دنیا شناخته می شویم.
هاشمی نسب با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا در تاریخ استان ماندگار خواهد شد گفت:  شهداء وظیفه خود را انجام داده اند اما ما هنوز با آنها فاصله داریم، امروز باید بکوشیم تا خودمان را به اهداف  و راه آنان نزدیک کنیم.
 
ترویج فرهنگ ایثار و شهداء در نسل های آینده موجبات استحکام نظام را فراهم می کند
فرماندار شهرستان هیرمند گفت: تاثیرگذاری یادواره شهداء در سطوح مختلف باعث می شود تا فرهنگ ایثار و شهداء در نسل های بعدی ترویچ پیدا کند، و موجبات استحکام نظام را فراهم کند.
محمد علی پیری در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ بیان داشت: مبارزاتی که منجر به پیروزی در قبل و بعد از انقلاب شکل گرفت همه به برکت خون شهداء موثر شده است.
فرماندار شهرستان هیرمند تصریح کرد: تاثیرگذاری یادواره شهداء در سطوح مختلف باعث می شود تا فرهنگ ایثار و شهداء در نسل های بعدی ترویچ پیدا کند، و موجبات استحکام نظام را فراهم کند.
وی با بیان اینکه برگزاری کنگره ملی شهداء در سطح ملی و بین الملل اثراث قابل توجهی را دارد خاطرنشان کرد: مهمترین مولفه غلبه بر تمامی معاندین و استکبار جهانی نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهداء در جامعه است.
پیری گفت: بدون شک ایجاد امنیت در منطقه ای که بسیاری، از کشورهای ابرقدرت در حاشیه آن وجود دارند و با تشکیل گروه های تروریستی سعی در نا امن کردن منطقه را در سر می پرورانند می تواند یکی از اهداف نظام در برابر خون شهداء باشد.
 
تقدیرازمقام شهدا وظیفه ای ملی است
سرطایفه کرد تمین ضمن بیان این مطلب که وظیفه ماست که از مقام شامخ شهدا تکریم و تقدیر کنیم، گفت: شهدا کسانی بودند که برای انقلاب و امنیت کشور بدون هیچ چشم داشتی جان عزیزشان را فدای خاک میهن شان کردند .
عبدالنبی کرد در حاشیه کنگره شهدای استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با لادیز؛ اظهارکرد: واژه هایی مانند جهاد، ایثار، شهادت و گذشت قبل از انقلاب گم شده بود و وجود خارجی نداشت، با انقلابی که امام راحل با همکاری مردم به وجود آوردند این واژه ها جانی دوباره گرفتند.
وی ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، افزود: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهدات نیست و برپایی چنین کنگره هایی موجب تقویت و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل های آینده کشور می شود . 
سرطایفه کرد تمین با اشاره به اینکه مردم ما ادامه دهنده راه شهدا هستند، تصریح کرد: شهدا کسانی بودند که برای انقلاب و امنیت کشور بدون هیچ چشم داشتی جان عزیزشان را فدای خاک میهن شان کردند . 

شهدا بدون چشم داشت جانشان را فدای کشورشان کردند
وی خاطر نشان کرد: وظیفه ماست که از مقام شامخ شهدا تکریم و تقدیر کنیم و این وظیفه ای ملی است. ما باید از هرطریقی که می توانیم خودمان را به شهدا مرتبط کنیم .
کرد گفت : ما باید پاسدار فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم همه ما باید حول محور ولایت انجام وظیفه کنیم و با اتحاد و انسجام پشتیبان ولایت فقیه باشیم .
وی با اشاره به این مطلب که عشایر و مرزداران بلوچ کسانی هستند که به کشورشان عشق می ورزند، اذعان کرد: تا زمانی که اتحاد و انسجام داشته باشیم می توانیم از مرزهای کشورمان به خوبی دفاع کنیم .
وی بیان کرد: با توجه به اینکه خداوند در قرآن می فرمایند کسانی که در راه خدا به شهادت رسیده اند مرده مپندارید بلکه آنها زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی می خورند، مردم ما چه در زمان انقلاب و چه در زمان 8 سال دفاع مقدس  در راه ایثار و شهادت از هم سبقت گرفتند. 
 انتهای پیام/

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
نظرات
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات دریافتی

آخرین اخبار

۱۳۹۷/۵/۹ - ۰۹:۳۶
دلنوشته سرلشکر جعفری/ همگان منتظرتصمیمات انقلابی رئیس جمهور هستند
فرمانده کل سپاه طی دلنوشته ای خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: همگان منتظر تصمیمات انقلابی رئیس جمهور منتخبشان هستند تا از این درگاه نور امیدی به دلهای با ایمانشان بتابد.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۱:۱۰
دستگاه‌های قضایی با مفسدان اقتصادی برخورد انقلابی کنند/ مردم به عنوان مهمترین سرمایه انقلاب و نظام، از دستگاه قضایی پشتیبانی می‌کنند
سردار غیب‌پرور گفت: مردم خواستار برخورد قاطع و انقلابی مسئولان کشور با مفسدان اقتصادی هستند و قطعاً از اقدامات انقلابی مسئولان و دستگاه‌ قضایی حمایت می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۶:۵۹
خسارت یک میلیاردی باران به شبکه برق رسانی سرباز و سراوان/سه کودک در سیلاب جنوب استان غرق شدند/ذخیره سازی 7میلیون متر مکعبی آب پشت سدهای سیستان و بلوچستان/چاه های استان جانی دوباره گرفت
بارش باران که از 25تیرماه در شهرستان های جنوبی سیستان و بلوچستان آغاز شده و همچنان به صورت پراکنده تداوم دارد، باعث طراوت طبیعت این مناطق شد و غبار را از چهره این استان شست.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۵:۲۳
مدیریت حاشیه‌نشینی بدون حل مشکل مهاجرت ممکن نیست/ ایجاد اشتغال پایدار حلال مشکلات استان/اشتغال پایدار زمینه ساز تامین امنیت است/ تامین امنیت، پیش فاکتور حل مشکلات روستاییان
سرپرست پیشگیری های امنیتی و وضعی دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان گفت: مسئولان باید از نزدیک با مشکلات روستائیان و حاشیه نشینان مناطق مختلف استان آشنا شوند و این مهم نیز تنها با حضور در جمع آنان می...
۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۵:۰۵
کورین نقطه طلاقی شهادت و ذلت/حافظان امنیت تا ابد زنده و جاویدهستند/حفاظت از میهن وظیفه هر ایرانی است
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تبریک و تسلیت شهادت دو تن از حافظان امنیت در منطقه کورین، گفتند: امنت امروز حاصل جان فشانی و گذشت غیور مردان و فرزندان پاک انقلاب است و همه باید برای حفظ این امنیت ت...
۱۳۹۷/۵/۵ - ۲۰:۱۷
شهادت یک مرزبان در مرز جکیگور + تصویر
شهید مجتبی عارفی از پرسنل هنگ مرزی جکیگور حین خدمت‌رسانی به مرزبانان و پاسداری از مرز‌های جمهوری اسلامی ایران در هنگ مرزی جکیگور آسمانی شد.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۶:۳۲
فعالیت گروهک های معاند و حمل سلاح های غیرمجاز بزرگترین مشکل منطقه/بازگشایی گذرگاه های مرزی نقش مهمی در بهبود معیشت و افزایش امنیت دارد/راهکارهای پیشگیرانه باید در کنار موارد تنبیهی به کارگیری شود
دادستان شهرستان سرباز گفت: استفاده از ظرفیت گذرگاه های مرزی میتوان نقش مهمی در بهبود معیشت مردم داشته باشد و جلوی پیوستن جوانان این منطقه به گروهک های معاند را سد کند.
۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۶:۲۰
حفظ حجاب بهترین راه برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی/عفاف و حیا، تنها مختص زنان نیست/ ترویج بی حجابی از مهمترین نقشه های استکبار جهانی است
معاون فرهنگی دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان گفت: حجاب و عفاف بهترین راه برای دوری از گناه و حفظ خانواده ها از آسیب های اجتماعی است و تضمین کننده امنیت روانی جامعه می‌باشد.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۹:۰۰
لزوم آسفالت 700 کیلومتر از راه‌های روستایی
سرپرست فرمانداری شهرستان سرباز گفت: 700 کیلومتر از راه‌های روستایی این شهرستان نیازمند تخصیص اعتبار، زیرسازی و آسفالت هستند.
۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۸:۲۸
شورای نگهبان چشم بیدار ملت و حافظ نظام اسلامی/شورای نگهبان نمادی از مردم سالاری دینی است
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جایگاه ویژه شورای نگهبان موجب شده تا به عنوان بهترین نگهبان در برابر نقشه های دشمنان عمل کرده و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از آسیب های دا...
بیشتر

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها