جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
سرویس : تولیدی
زمان : ۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۶:۲۸
شناسه خبر: ۴۲۶۳۹۱
 
به مناسبت 16 آذر؛
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در راسک برگزار شد+تصاویر
صبح امروز به مناسبت 16 آذر مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور دانشجویان، اساتید و مسئولان شهرستان سرباز در دانشگاه پیام نور راسک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پاپایا، صبح امروز مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور گسترده و پرشور دانشجویان شهرستان سرباز در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور راسک برگزار شد.

 
در این مراسم محمود محمدی با تبریک و گرامیداشت روز دانشجو، اظهار داشت: به معنای واقعی کلمه، دانشجو جستجوگر علم، دانش و آگاهی است و به طور کلی باید گفت که رشد و پیشرفت جامعه مدیون دانشگاه ها و دانشگاهیان می باشد، چرا که دانشگاهها وظیفه توانمندسازی منابع انسانی و هدایت افراد بسوی رشد و کمال را بر عهده دارند.

وی دانشگاه ها را چراغ فروزان راه دانش عنوان کرد و افزود: همواره دانشگاه  نقش حیاتی در توسعه کشور داشته است، از این رو دانشجویان و دانشگاهیان باید در کنار افزایش علم و دانش خود را به ارزشهایی نظیر بصیرت، اعتماد به آینده، تقویت بینش سیاسی، دینی و اخلاقی مزین کنند تا بتوانند مطالبات و خواسته های جامعه را شناسایی و برجسته نمایند و در جهت تحقق آن تلاش کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان سرباز در پایان با تاکید بر اهمیت جنبش های دانشجویی، تصریح کرد: جنبش دانشجویی علاوه بر اینکه باید همسو با ارزش‌ها و آرمان‌های نظام حرکت کند باید مواظب این موضوع نیز باشد که مسئولینی که در درون نظام خدمت می‌کنند از مسیر عدالت‌خواهی و خدمت به جامعه خارج نشده و در هر حالی پاسخگوی عملکردشان در راستای تحقق اهداف عالی انقلاب ایلامی ایران باشند.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از دانشجویان فعال در تشکل های دانشجویی و نمونه تقدیر شد.