شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
یادداشت / پربیننده ترین خبرها
دولت مونولوگ!
یادداشت/محمد زعیم‌زاده

یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی نوشت: روحانی در این ۴ سال هیچ‌گاه خود را در معرض مستقیم نظر و رأی مردم قرار نداده و حرف عموم مردم را نشنیده است.
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱:۴۹
چگونه در سینمای وحشت جشنواره فجر زنده بمانیم!
توصیه‌های ایمنی در یک جشنواره جهانی

سانس پایانی جشنواره جهانی فجر به پخش فیلم‌های ژانر وحشت (horror) اختصاص دارد، بخشی که بیگمان در قحطی فیلمهای این ژانر در سینمای ایران مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است، اما پس از نمایش این فیلم‌ها مشاهدات حاکی از یخ‌زدگی مخاطبان است!
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰:۰۱
سایه‌های خنده رأس ساعت ۲۳:۳۰ / فاجعه ژانرشناسی در جشنواره جهانی
جشنواره جهانی فیلم فجر

ماحصل بخش «سایه‌های ترس» جشنواره جهانی فیلم فجر نشان می‌دهد انتخاب‌کنندگان آثار فاقد درک و سواد لازم در حوزه ژانرشناسی بوده باشند. نتیجه این فقدان خنده‌های مخاطبان و ترک سالن توسط آنان بوده است.
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱:۴۱
تراژدی‌های «سرخ»

آسمان، زمین, دریا؛ از آنها خاطرات شیرین و تلخ بسیاری به یاد دارند، "شیرین" وقتی که جانی را نجات می‌دهند و"تلخ" وقتی که جان می‌دهند، تعطیلی برایشان بی‌معناست، خواب ندارند، برخی مواقع لباس و کفش هم ندارند، سقف و گرما هم پیشکش، با بیمه هم بیگانه هستند.
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶:۴۱
۹۰۰ میلیون تومان کمک افتخاری به کمپ ناصر حجازی یادمان رفته است!
یادداشت میهمان/ خدمتی که پنج سال پیش مدیرعامل استقلال به این تیم کرد

"روزی که مدیرعامل کنونی باشگاه استقلال، رئیس اداره کل تربیت بدنی استان تهران بود، خدمتی به استقلال کرد که تاکنون در جایی مطرح نشده است." این بخشی از یادداشت نویسنده میهمان خبرگزاری تسنیم است.
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸:۳۹