دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
یادداشت /
حق دسترسی مردم به اطلاعات
یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی

سوال کلیدی این است که دیوان محاسبات به عنوان مرجع قانونی که برای صیانت از بیت‌المال صاحب رای است، چرا آرای خود را در مورد حقوق‌های نجومی اعلام نمی‌کند؟
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱:۴۸
گام‌های رهبری در آزادی حلب
یادداشت/ سعدالله زارعی

امروز آمریکا، ترکیه، عربستان، قطر، امارات و... در ضمیر خود اعتراف می‌کنند که اگر همه امکانات خود را نیز پای کار بیاورند، قادر به غلبه بر ایران و جبهه مقاومت نیستند.
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲:۰۹
پیام پیروزی حلب
یادداشت/

پیروزی بزرگ حلب حاوی پیام‌های مهمی برای بازیگران منطقه‌ای و بین‌المللی است که هریک به‌ طوری در تحولات سوریه دخیل بوده‌اند.
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۰:۵۲
دعوا نباید سر سانتریفیوژ باشد‌
یادداشت/ کبری آسوپار

آنچه در سه سال گذشته و پیش از این، در دوران اصلاحات تلاش شد که از ذهن مردم خالی شود و به‌جای آن سیمان ریخته شود، بی اعتمادی به غرب و یافتن راه حل مشکلات داخلی در غرب بود.
پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۸:۰۰
پایان افسانه برجام
یادداشت/ شکری‌نیا

عهدشکنی و نقض پیمان آمریکایی‌ها و حتی اروپایی‌ها از سوی مسئولان با تجربه و آینده‌نگر نظام بارها تذکر داده شد و حتی فرجام برجام پیش بینی می شد اما متاسفانه پذیرش اشتباهات و دلبستگی به وعده های دروغین، حجابی بین موافقان ایجاد می کرد که اکنون دیگر برای کنار زدن آن مقداری دیر شده است.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲:۵۶
شرمسار باشید! اما برای...
یادداشت/ محمد صرفی

دولتمردان اگر می‌خواهند بدانند چه چیزهایی مایه شرمساری است، از اتاق‌های دربسته خارج شده، خود را از بند مشاوران متملق برهانند و سری به کوچه و خیابان بزنند و پای درد دل مردم بنشینند.
پنج شنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۸:۰۰
روابط رژیم صهیونیستی و هند تهدیدی برای جهان اسلام
یادداشت/

برای خنثی کردن توطئه‌های مشترک «هند و رژیم صهیونیستی» علیه جهان اسلام تنها اتحاد می‌تواند کار ساز باشد و اتحاد رهبری مانند ایران می‌خواهد که همواره ایستادگی کرده است.
شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵:۱۱
محسن خزایی شهادت را تصاحب کرد
یادداشت/

محسن خزایی هم مداح بود، هم خبرنگار و هم بسیجی، محسن با این سه خصلت شهادت را تصاحب کرد.
چهارشنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۶:۰۰
حق دارند نگران باشند!
یادداشت/ جعفر بلوری

آنان که جز برجام هیچ دستاورد دیگری ندارند، طبیعی است برای حفظ این دستاورد ناچیزشان، روی پیروزی شخصی سرمایه‌گذاری کنند که در میان تمام مشخصات وحشتناکی که دارد مشخصه «هوادار برجام بودن» را هم داشته باشد، حتی اگر آن فرد مادر داعش باشد.
شنبه ۲۲ آیان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳:۳۲
یارانه‌ ۲۰۰۰ میلیارد تومانی برای تفریح ثروتمندان
یادداشت اقتصادی/

با وجود شرایط دشوار اقتصادی کشور و لزوم توجه ویژه به اقشار آسیب پذیر و محروم، جهت‌گیری سیاستهای ساختاری به نفع ثروتمندان کاملاً مشهود است. یکی از این موارد یارانه‌های ارزی است که به سفرهای تفریحی خارجی اختصاص می‌یابد.
یکشنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵:۲۵