جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶
اقتصادی /
جزئیات مقررات جدید انتصاب مدیران/زنان صاحب ۳۰درصد کُرسی‌های مدیریتی می‌شوند
حسن روحانی ابلاغ کرد؛

رئیس‌جمهور دستورالعمل اجرایی نحوه انتخاب و انتصاب مدیران حرفه‌ای و افزایش تعداد مدیران زن در دستگاه‌های اجرایی به ۳۰درصد تا پایان برنامه ششم را ابلاغ کرد.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳:۲۷
بازگشت دوباره تهدید خاموشی/ اولین دستور جدی سرپرست وزارت نیرو

عبور دوباره پیک مصرف از مرز ۵۳ هزار مگاوات و باقی ماندن آن در این محدوده، بار دیگر موجب بازگشت تهدید خاموشی به کشور شده و به تبع آن به دستور سرپرست وزارت نیرو تمامی مسئولان مربوطه در بخش تولید، انتقال و توزیع برق در آماده باش کامل هستند
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱:۵۷
اولویت وام دهی نظام بانکی در سال٩٦/کاهش نرخ سوددر بازار بین بانکی

یک مقام مسئول در نظام بانکی اولویت اول بانکها در سال ٩٦ را وام دهی به صنایع کوچک و متوسط اعلام کرد و گفت: نرخ سود در بازار بین بانکی کاهش یافت.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰:۳۷
روسیه وارث بدهی ۲ میلیارد یورویی اسار اویل هند به ایران شد

شرکت رزنفت روسیه که شرکت اسار اویل هند را خریداری کرده است باید مبلغ ۲ میلیارد یورو، معادل ۲.۴ میلیارد دلار بابت خرید نفت ایران به این کشور پرداخت نمایند.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹:۰۱
سب روزی حلال در میان زمین و هوا

برخی مشاغل هستند که سختی های خاص خود را دارند. هستند برخی از افرادی که به خاطر بیکاری به برخی کارهای خطرناک دست می زنند.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱:۰۲
مردگانی که سهام عدالت می گیرند

سوسن یحیی‌پور: رئیس سازمان خصوصی سازی در مورد کسانی که مشمول سهام عدالت هستند و مرحوم شده‌اند، گفت: اگر متوفی قبل از آذر ۹۵ باشد، هنوز در مورد پرداخت سود سهامشان برنامه‌ای نداریم، اما اگر متوفی بعد از آذر ۹۵ باشد، ورثه‌اش سود دریافت می‌کنند. به گفته پوری حسینی، از جمع ۴۷‌میلیون نفری که مشمول سهام عدالت بودند و ثبت‌نام آنها قطعی شده است، بیش از ۳۰‌میلیون تا کنون کد شبای خود را وارد سامانه سهام عدالت کرده‌اند.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸:۵۵
چند سیم‌کارت به نام شماست؟

طرح ساماندهی سیم‌کارت‌ها برای جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی، با راه‌اندازی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین همراه شد. بدین ترتیب کاربران با مراجعه به این سامانه می‌توانند از تعداد خطوطی که به نام آنهاست آگاه شده و نسبت به غیرفعال کردن خطوطی که از آنها استفاده نمی‌کنند، اقدام کنند.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷:۴۰
تحمل مدیران کارآمد بومی در قزوین را نداریم

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: متاسفانه گاهی اوقات تحمل مدیران بومی توانمد و قوی را در شهر نداریم و افراد کارآمد را براحتی از دست می دهیم.
یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۲:۰۱
اجرای یکسان سازی نرخ ارز در اوایل فعالیت دولت دوازدهم
رئیس کل بانک مرکزی خبر داد؛

رییس کل بانک مرکزی از اجرای یکسان سازی نرخ ارز در اوایل فعالیت دولت دوازدهم خبر داد و گفت: این برنامه به دلیل عدم وجود روابط بین المللی کافی به تاخیر افتاد.
یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۰:۲۴
تصاحب ۳ میلیون فرصت شغلی توسط اتباع بیگانه غیرقانونی

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، گفت: ۳ میلیون فرصت شغل از سوی اتباع بیگانه غیرقانونی تصاحب شده است.
یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۴:۳۴