پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
آقای رییس جمهور! چه شد که دیپلماسی لبخند باعث نادیده گرفتن سخنان رهبری شد؟
بسیج دانشجویی شهرستان سرباز:

بسیج دانشجویی شهرستان سرباز در خصوص اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران در بیانیه ای نوشت: آقای رییس جمهور! چه شد که دیپلماسی لبخند باعث نادیده گرفتن سخنان رهبری شد؟
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰:۰۰
آیا در غائله‌های اخیر در ایران پای عربستان در میان است؟
/یادداشت تحلیلی/

برخی گمان می‌کنند سیاست‌ ضدایرانی رژیم سعودی از دوره «سلمان» به بعد آغاز شده اما مطالعه هزاران سند دولتی این رژیم نشان می‌دهد این سیاست‌ از سال‌ها پیش وجود داشته و از دوره سلمان آشکارتر، شدیدتر و صریح‌تر شده است.
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹:۵۸
بستن تلگرام جامعه پذیر شد/کارد به استخوان رسیده؛ دولت همت کند/بستن یک کانال تگرامی مبنای تطهیر تلگرام نشود
یادداشت/فرهاد نظریان سامانی

آقایان دولتی بدانند که کارد به اسخوان رسیده و همین شبکه های اجتماعی ضدانقلاب گریبان دولت را گرفته و درصدد ایجاد تحرک مخرب نه مسالمت آمیز اجتماعی علیه دولت هستند.
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰:۳۴
حاج قاسم را چگونه مي‌توان تعريف كرد؟

مراسم ترحيم پدر بزرگوار سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سليماني را كه به نظاره بنشينيد، موج هواخواهان بين‌المللي اين بزرگمرد را با تمام وجود خود احساس خواهيد كرد.
سه شنبه ۱۶ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۶:۵۹
شهيد سعيد جعفري، الگوي انقلابي بصير
یادداشت/رسول شکری نیا

امروز مصادف است با سالگرد شهادت شهيدسرافراز و مجاهدفي سبيل الله، بسيجي مخلص و ولايتمدار، پاسدار و طلبه جوان و اولين فرمانده بسيج و سپاه در كرمانشاه سردار سرلشكر سيد محمد سعيد جعفري كه با هوشمندي سازمان بسيج مستضعفين به عنوان شهيد شاخص سال ۹۶ كشور انتخاب و معرفي شده است.
چهارشنبه ۳ آیان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰:۱۸
رویش شکوفه های الهی العفو تا عرش کبریایی
یادداشت/

عرفه نامی آشنا برای بندگان گنهکاری است که میخواهند در خنکای باران عشق و معرفت مولایشان سید و سالار شهیدان، شکوفه های نورانی و ربانی الهی العفو را از حصار سینه های سوخته و از حنجره های عطشان تا عرش الهی برویانند.
پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳:۰۶
تروریسم در قوانین کیفری ایران جایی ندارد/قانون مبارزه با تامین مالی تروریستها در انتظار اجرا
به بهانه روز جهانی مبارزه با تروریسم؛

قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم در 13 بهمن سال 1394 تصویب شد و یک ماه بعد به تایید شورای نگهبان رسید اما هنوز این قانون اجرایی نشده است.
چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰:۴۵
پیشگیری از آسیب های اجتماعی مصداق عینی دفاع مطهر است
یادداشت/

شهید محسن حججی برای حفظ آرمانها و ارزش ها و جلوگیری از کجروی ها مشتاقانه در جبهه ی نبرد علیه دشمن دون و پست حاضر می شود و این گونه سر خود را تقدیم می کند؛ آنگاه برخی از مسئولان تشکیل شورای پیشگیری از وقوع جرم را غیرقانونی میدانند؟!
سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰:۴۷
ترامپ چه خوابی برای افغانستان دیده است؟
یادداشت/ سید حسام رضوی

کنون آن چه از میان منابع تایید نشده درز کرده است نشان می‌دهد ترامپ قصد دارد بین سه تا پنج هزار نفر نیروی جدید نظامی به افغانستان اعزام کند. اگر این خبر صحت داشته باشد به چند دلیل باید منتظر شعله‌ورتر شدن آتش جنگ در افغانستان باشیم.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳:۰۱
عاملی که به زندگی زناشویی استحکام می‌بخشد
یادداشت/ پاسداشت روز ازدواج

بخشی از رعایت حقوق زنان در حوزه مسائل شرعی و فقهی است و قسمت عمده آن به مسأله‌ای باز می‌گردد که رعایت آن باعث دوام و استحکام خانواده و زندگی زناشویی می‌شود.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱:۱۲