پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
آخرین وضعیت بررسی پرونده‌های تحصیلی «روحانی» و «فریدون» در مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت بررسی پرونده‌های تحصیلی «حسن روحانی» و «حسین فریدون» را تشریح کرد.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰:۲۲
 السیسی: وقت آن رسیده که قطر مجازات شود

در بحبوحه بالا گرفتن هجمه رسانه‌های سعودی و اماراتی علیه امیر قطر، رئیس‌جمهور مصر نیز این کشور را به حمایت از تروریسم متهم کرد.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹:۱۶
مخالفت وزیر کشور با استعفای استاندار کرمان

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور با استعفای استاندار کرمان مخالفت کرده‌ است.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷:۳۰
سیل بازنشستگی معلمان در راه است / تعیین تکلیف حق التدریسی ها تا پایان خرداد
عضو کمیسیون آموزش مجلس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه تا چهار سال آینده خیل عظیمی از کارکنان از سیستم آموزشی کشور خارج می شوند، گفت: در بحث جذب نیرو و تامین منابع انسانی تاکنون آموزش و پرورش تعبیض آمیز عمل کرده مضاف براینکه آمار دقیقی از بازنشتگان سالهای آتی به مجلس ارایه نمی کند.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵:۴۵
آقای عارف به کجا چنین شتابان

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با اعلام فراخوانی از نخبگان اصلاح‌طلب از آنها خواست ساز و کارهای پیشنهادی خود را تا پایان شهریور ماه برای اجماع بیشتر در گام چهارم (انتخابات مجلس یازدهم) مطرح کنند.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴:۲۷
تبانی علیه «امید» و علی مطهری در مجلس

انتخابات هیأت رئیسه مجلس فردا برگزار می‌شود. جمع‌بندی‌ها نشان می‌دهد که اصلاح‌طلبان از چرخش یکباره علی لاریجانی به سمت اصولگرایان تندرو شوکه‌اند. به‌ویژه اینکه جلسه‌های پیاپی آنها با مستقلان ولایی بر حفظ وضع موجود تأکید کرده است.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳:۱۱
پیام آمریکا به ایران از طریق روسیه

روزنامه الرای کویت مدعی شد که آمریکا در پیامی به ایران اعلام کرده که اگر به سربازان آمریکایی در عراق و یا سوریه آسیب برساند به پایگاه‌های نظامی داخل ایران حمله خواهد کرد.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱:۳۱
پاسخ آیت‌الله خاتمی به نامه وزارت کشور درباره انتخابات ریاست‌جمهوری

امام جمعه موقت تهران خطاب به ستاد انتخابات کشور گفت: به شما اطمینان می‌دهم اگر شورای نگهبان به‌خلاف آنچه گفته‌ام نظر داد، شرعاً خود را موظف به اعتراف به خطا می‌دانم.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹:۵۸
اعتراف شاهزاده سعودی/ ایران یک ارتش اعزام کرد

این اظهارات شاهزاده سعودی در حالی است که عربستان با تشکیل ائتلاف به یمن تجاوز کرده ضمن اینکه جنگ در سوریه با دلارهای نفتی سعودی شعله ور می شود.
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸:۳۹
اگر ناوهای هواپیمابر آمریکا یک گلوله به سمت مرزهای ما شلیک کنند با پاسخ دندان شکن روبرو خواهند شد
سردار نجات:

جانشین سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه نباید در مقابل دشمن کوتاه آمد، گفت: تفکری که برای رفع مشکلات، نگاه به غرب دارد با شکست روبرو می‌شود.
جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸:۵۰