یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
عکس نوشته/آموزش محرمانه سند 2030 در گوشه و کنار کشور

حجت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه در گوشه و کنار کشور سند ۲۰۳۰ را آموزش می‌دهند، خطاب به مسئولان گفت: اصلاً بگویید چرا زیر بار برنامه تربیتی آموزشی آمریکایی رفتید.
پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶:۵۷
عکس نوشته/افزایش قیمت بنزین موجب کوچک شدن سفره مردم می شود

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به حذف تبصره 18 لایحه بودجه سال 97 که افزایش بهای حامل‌های انرژی را شامل می شد اظهارداشت: از آنجایی که افزایش قیمت حامل های انرژی مشکلات اقتصادی و اجتماعی را در کشور ایجاد می کرد و باعث یک شوک اقتصادی در کشور نیز می شد نمایندگان در جلسه روز گذشته کمیسیون انرژی به حذف این مورد از بودجه سال 97 رای مثبت دادند.
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰:۳۴
عکس نوشته/دست درازی دولت برای کسری بودجه به جیب و سفره مردم

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کسری ۲۷.۸ درصدی بودجه ۹۷، گفت: بودجه تعیین شده برای اشتغال‌زایی در سال آینده در تناقض با ارقام اعلام شده قبلی از سوی دولت است.
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰:۱۵
عکس نوشته/نظارتی که بر کیفیت بنزین های وارداتی نیست!

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در خصوص کیفیت بنزین های تولید داخلی و وارداتی در کشور اظهارداشت: بنزین های تولیدی در کشور فرق آنچنانی با بنزین هایی که به کشور وارد می کنند ندارند چرا که بهتر و با کیفیت تر از بنزین های وارداتی به کشور هستند.
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶:۴۹
عکس نوشته/روحانی از مردم عذر خواهی کند

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اظهار پشیمانی و ندامت افرادی که در انتخابات اخیر به آقای روحانی رای داده اند اظهارداشت: آقای روحانی در ابتدای دوران انتخابات سال 92 شعار هایی اعم از اشتغال و رونق اقتصادی را به مردم داده بود که با گذشت 4 سال از عمر دولت و روی کار آمدن مجدد این دولت تا به امروز دولت نتوانست به وعده های خود در بخش اقتصادی عمل کند.
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳:۴۲
پوستر/واردات

اغفال مسئولان دولتی از سلامت مردم در ماجرای روغن پالم چیزی نیست که به راحتی بتوان از کنار آن گذشت با این حال به نظر می رسد هیچ کس توانایی مبارزه با واردات این ماده خطرناک را ندارد؛ ماده ای که این روزها از روغن های خوراکی گرفته تا لبنیات از آن استفاده می کنند و وزارت بهداشت هم در قبال این موضوع سکوت کرده است.
پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷:۰۸
پوستر/جهش 50درصدی در بازار مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: هم اکنون بازار مسکن، با افزایش قیمت 10 تا 12 درصدی برابر با نرخ تورم رو به رو شده است که در صورت هدایت سرمایه ها به بازار طلا و سکه شاهد جهش قیمتی تا 50 درصدی خواهیم بود.
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱:۴۲
عکس نوشته/واردات 1128 کانتینر کالای قاچاق از مبادی رسمی به کشور

سخنگوی کمیسیون حقوقی مجلس حجم بالای قاچاق به کشور را علت ادعای خلاف واقع گمرک و مسئولان وزارت اقتصاد دانست و گفت: ادعای نبود قاچاق از مبادی رسمی دروغ است و به طور قطع از مبادی رسمی قاچاق انجام می‌شود.
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۴۹
عکس نوشته/ توزیع بودجه ۹۷ بر مبنای عدالت نیست

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر بر دولت قبل ایراد میگرفتیم که سازمان مدیریت برنامه ریزی منحل شده، حالا که به اصطلاح احیا شده سوال کنند چه اتفاقی افتاده.خیلی اوضاع بدتر شده است، فقط یک امپراطوری جدید درست شده برای لابی گری و چانه زنی.
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳:۲۹
عکس نوشته/خطر ایجاد شوک تورمی در کشور

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت:نگاه غالب نمایندگان مجلس مخالف با افزایش ۵۰ درصدی قیمت بنزین است، چرا که افزایش قیمت با این شدت می تواند شوک تورمی ایجاد کند و بسیار خطرناک است.
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹:۳۹