یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
مجموعه فتونیوز/اگر یک‌بار دیگر این فضای مجازی سبب اغتشاش شود مردم شما را نخواهند بخشید

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر سالم‌سازی فضای مجازی گفت: این فضای مجازی فعلی که رفع مانع از آن شد به‌یقین تمام اختیارات آن در دست آمریکا و صهیونیست‌هاست و به همه اجازه دادند که به آن وارد شوند اما به‌صورت یک نوکر بی‌اختیار، آیا در شأن یک ملت پرافتخار هست که نوکر بی‌اختیار آن‌ها باشد؟
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۰۳
مجموعه فتونیوز/نارضایتی جمهوری خواهان از برجام به ایران ربطی ندارد

ثروتی با بیان اینکه نارضایتی جمهوری خواهان از برجام به ایران ربطی ندارد تصریح کرد: ممکن است چند سال دیگر یک تیم دموکرات روی کار بیاید و آنها نظرات دیگری راجع به برجام داشته باشند اما دلیل نمی شود که برجام که یک توافق بین المللی است نادیده گرفته شود.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰:۵۲
مجموعه فتونیوز/پایان سوء استفاده از کارت‌های بازرگانی

عضو اتاق بازرگانی با انتقاد از نظارت ضعیف وزارت صمت بر کارت‌های بازرگانی گفت: رتبه‌بندی این کارت‌ها نیازی به قانون ندارد و در صورت انجام این طرح سوء استفاده از کارت‌های بازرگانی به پایان می‌رسد.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹:۰۳
عکس نوشته/شروط ترامپ برای ادامه برجام، نقض برجام است

یک کارشناس مسائل هسته‌ای در خصوص اقدامات متقابلی که ایران می تواند انجام دهد عنوان کرد: خروج ایران از برجام آخرین راه بوده چرا که این کار افکار عمومی را علیه ایران تحریک می کند، ایران باید خود را در حوزه اتحادیه اروپا گسترش دهد و ارتباطات خود را با کشورهای روسیه، چین، فرانسه و آلمان حفظ کند.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷:۵۱
عکس نوشته/تجمع ۴۰میلیونی افراد در یک شبکه اجتماعی آسیبی برای امنیت ملی

طیبه سیاوشی نمیانده مردم تهران در مجلس معتقد است در دنیا مخاطبان شبکه‌های مجازی پراکنده هستند و کمتر پیش می‌آید ۴۰ میلیون مخاطب در یک شبکه باشند و این عدم تمرکز به امنیت ملی کشور کمتر آسیب می‌رساند.
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱:۱۵
عکس نوشته/مسئولین باید به مشکلات اقتصادی ملت توجه کنند

همچنین باید در خصوص بالا بردن سطح جامعه و پیگیری مطالبات مردم تلاش داشته باشیم؛ مسئولین باید به مشکلات اقتصادی ملت توجه کرده و بی تفاوت از کنار آن عبور نکنند.
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴:۱۲
عکس نوشته/برای حل بیکاری باید به سوی اشتغال تولیدی حرکت کنیم

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ با اشاره به لایحه بودجه سال 97 گفت: اگر می خواهیم مشکل اشتغال را در کشور حل کنیم باید به سمت اقتصاد تولیدی حرکت کنیم، تا جایی که بتوانیم محصولات داخلی را به سایر کشور ها صادر کنیم ؛ تمام این موضوعات در بررسی لایحه بودجه سال 97 در دستور کار کمیسیون و نمایندگان قرار گرفته است.
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳:۰۷
پاسخ کوبنده مردم سرباز کلات به فتنه گران+تصاویر

مردم بخش کلات شهرستان سرباز با حضور حماسی خود در راهپیمایی بصیرت انقلابی، پاسخ کوبنده ای به فتنه گران داخلی و خارجی دادند.
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶:۰۹
عکس نوشته/مردم با بودجه 97 سال آینده هم نمی توان شاهد رونق اقتصادی و اشتغال باشند

رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشور گفت: هزینه های جاری دولت چه بخواهیم و چه نخواهیم هر سال افزایش پیدا می کند اما در این افزایش بیش از افزایش معمولی است.
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲:۳۴
پوستر/ 9دی حماسه ماندگار ملت ایران

به مناسبت هشتمین سالروز حماسه مهم و تاریخی «9 دی» پوستر با این موضوع منتشر شد .
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹:۴۹