دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
بسته خبری فتونیوز/وابستگی مشاغل به تلگرام می‌تواند دردسرساز شود

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: پاول دورف رئیس شبکه تلگرام، در کشور خودش به عنوان یک اغتشاشگر شناخته می‌شود و او با تکرار حادثه‌ای شبیه آشوب‌های ما در روسیه و بکارگیری مردم علیه حکومت خود از آن کشور خارج شده است.
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱:۳۰
بسته خبری فتونیوز/هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: برای تروریست‌های مورد حمایت امریکا شیعه و سنی فرق نمی‌کند و مردم غیرنظامی اعم از شیعه و سنی هدف آنها هستند.
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷:۳۰
بسته خبری فتونیوز/مسئولی که در خانه 1000متری زندگی می‌کند وضعیت مستاجر را درک نمی کند!

کارشناس مسکن گفت: در هر جای دنیا قیمت مسکن و اجاره تابع شرایط خاصی است اما در ایران به ویژه در 5 سال اخیر نبود مدیریت و عدم نظارت منجر به رشد لجام گسیخته اجاره بها شده است که این موضوع را مدیری که به خانه های مردم قوطی کبریت می گوید نمی تواند درک کند.
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱:۰۸
بسته خبری فتونیوز/ اراده ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی نیست!

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: اراده جدی میان مسئولان برای اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور وجود ندارد؛ از طرف دیگر بسیاری از اساتید اقتصادی کشور اعتقاد و باوری به سیاست های اقتصاد مقاومتی نداشته و آن را در دانشگاه ها تدریس نمی کنند.
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲:۴۲
بسته خبری فتونیوز/بانک‌ها ریشه تمام بدبختی‌های کشور هستند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه بانک‌ها نابودکننده کشاورزی، صنعت و تولیدکننده کشور هستند، گفت: در ریشه تمام بدبختی‌های کشور بانک‌ها رتبه نخست را دارند.
پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۳۷
بسته خبری پاپایا/سود ۳۰۰ هزار میلیاردی دولت از افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر

وزیر اسبق اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه بانک مرکزی به عنوان مرکز تامین و توزیع ارز، ارزهای زیادی که دارد را به مسافران، دانشجویان، بیماران و ... گران تر فروخته است و مبالغی در جیب دولت رفته که دولت میتواند این مبلغ را به عنوان عیدی به مردم پس بدهد.
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵:۵۳
مجموعه فتونیور/افزایش دوبرابری حجم نقدینگی در کشور مهم ترین عامل گرانی دلار در بازار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت دلار در روزهای اخیر، عنوان کرد: امروز حجم نقدینگی به سمت دلار رفته است و باعث افزایش نرخ دلار در کشور شده است ؛ این میزان از نقدینگی اگر توسط دولت و بانک مرکزی کنترل نشود پس فردا به سمت طلا ، مسکن، خودرو و ... حرکت خواهد کرد و مشکلات دیگری را برای کشور ایجاد می کند.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹:۱۵
مجموعه فتونیوز/کشور گرفتار بدمصرفی برق است

وزیر نیرو گفت: در آینده توان پاسخگویی به مصرف برق را در این اساس نداریم و تابستان امسال نیز میزان تولید و مصرف برق سر به سر بود.
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳:۲۹
مجموعه فتونیوز/ اطاعت از رهبری در نزد اهل سنت یک واجب شرعی است

شهید مولوی مصطفی جنگی زهی در آخرین سخنرانی خود گفت: امروز ما رهبری داریم که بر همه چیز آگاه است و مسائل سیاسی منطقه را به خوبی رصد می‌کند و همین آگاهی امام خامنه ای است که ما را از شر شیاطین حفظ کرده است.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶:۳۵
مجموعه فتونیوز/حرف‌های ترامپ نوعی اعلام جنگ جدید است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که نمی‌خواهند تروریسم در منطقه پایان یابد.
پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷:۱۴