چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷
چندرسانه ای / آخرین عناوین سرویس
مجموعه فتونیوز/اگر یک‌بار دیگر این فضای مجازی سبب اغتشاش شود مردم شما را نخواهند بخشید

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر سالم‌سازی فضای مجازی گفت: این فضای مجازی فعلی که رفع مانع از آن شد به‌یقین تمام اختیارات آن در دست آمریکا و صهیونیست‌هاست و به همه اجازه دادند که به آن وارد شوند اما به‌صورت یک نوکر بی‌اختیار، آیا در شأن یک ملت پرافتخار هست که نوکر بی‌اختیار آن‌ها باشد؟
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۰۳
مجموعه فتونیوز/نارضایتی جمهوری خواهان از برجام به ایران ربطی ندارد

ثروتی با بیان اینکه نارضایتی جمهوری خواهان از برجام به ایران ربطی ندارد تصریح کرد: ممکن است چند سال دیگر یک تیم دموکرات روی کار بیاید و آنها نظرات دیگری راجع به برجام داشته باشند اما دلیل نمی شود که برجام که یک توافق بین المللی است نادیده گرفته شود.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰:۵۲
عکس نوشته/شروط ترامپ برای ادامه برجام، نقض برجام است

یک کارشناس مسائل هسته‌ای در خصوص اقدامات متقابلی که ایران می تواند انجام دهد عنوان کرد: خروج ایران از برجام آخرین راه بوده چرا که این کار افکار عمومی را علیه ایران تحریک می کند، ایران باید خود را در حوزه اتحادیه اروپا گسترش دهد و ارتباطات خود را با کشورهای روسیه، چین، فرانسه و آلمان حفظ کند.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷:۵۱
پاسخ کوبنده مردم سرباز کلات به فتنه گران+تصاویر

مردم بخش کلات شهرستان سرباز با حضور حماسی خود در راهپیمایی بصیرت انقلابی، پاسخ کوبنده ای به فتنه گران داخلی و خارجی دادند.
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶:۰۹
برگزاری راهپیمایی بصیرت و شکوه انقلاب در سرباز+تصاویر

مردم ولایتمدار شهرستان سرباز با برگزاری راهپیمایی، حوادث و اغتشاشات اخیر و تلاش دشمنان برای ایجاد فتنه جدید در کشور را محکوم کرده و بار دیگر با آرمان های انقلاب و رهبری تجدید پیمان کردند.
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹:۲۴
پاسخ قاطع مردم نیکشهر به فتنه‌گران در‌ راهپیمایی بصیرت+تصاویر

مردم ولایت مدار شهرستان نیکشهر بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی بصیرت، حمایت خود را از انقلاب و رهبری اعلام کردند.
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴:۳۳
عکس نوشته/مردم با بودجه 97 سال آینده هم نمی توان شاهد رونق اقتصادی و اشتغال باشند

رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشور گفت: هزینه های جاری دولت چه بخواهیم و چه نخواهیم هر سال افزایش پیدا می کند اما در این افزایش بیش از افزایش معمولی است.
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲:۳۴
 امضای طومار حمایت و تجدید پیمان با ولایت درقصرقند+عکس

همزمان با سالگرد حماسه 9دی، مردم خون گرم و. شهید پرور قصرقند طومار حمایت و تجدید پیمان با ولایت را امضا کردند.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳:۲۸
عکس نوشته/آموزش محرمانه سند 2030 در گوشه و کنار کشور

حجت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه در گوشه و کنار کشور سند ۲۰۳۰ را آموزش می‌دهند، خطاب به مسئولان گفت: اصلاً بگویید چرا زیر بار برنامه تربیتی آموزشی آمریکایی رفتید.
پنج شنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶:۵۷
عکس نوشته/دست درازی دولت برای کسری بودجه به جیب و سفره مردم

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به کسری ۲۷.۸ درصدی بودجه ۹۷، گفت: بودجه تعیین شده برای اشتغال‌زایی در سال آینده در تناقض با ارقام اعلام شده قبلی از سوی دولت است.
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰:۱۵