چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
چندرسانه ای / آخرین عناوین سرویس
بسته خبری فتونیوز/«پالرمو»؛ معاهده‌ای برای مقابله با جریان مقاومت

معاون سیاسی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قرارداد «پالرمو» ابزاری در دست آمریکا و هم‌پیمانانش برای کنترل گروه‌های مقاومت است.
یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵:۱۱
گلبانگ انقلاب در مدارس شهرستان سرباز طنین انداز شد+تصاویر
همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور؛

همزمان با سالروز ورود تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور، زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در 39 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ساعت ۹:۳۳ دقیقه امروز در مدارس دوره‌های مختلف تحصیلی شهرستان سرباز نواخته شد.
پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰:۴۰
بسته خبری فتونیوز/وابستگی مشاغل به تلگرام می‌تواند دردسرساز شود

رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: پاول دورف رئیس شبکه تلگرام، در کشور خودش به عنوان یک اغتشاشگر شناخته می‌شود و او با تکرار حادثه‌ای شبیه آشوب‌های ما در روسیه و بکارگیری مردم علیه حکومت خود از آن کشور خارج شده است.
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱:۳۰
بسته خبری فتونیوز/هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: برای تروریست‌های مورد حمایت امریکا شیعه و سنی فرق نمی‌کند و مردم غیرنظامی اعم از شیعه و سنی هدف آنها هستند.
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷:۳۰
سنگ نگاره های سرباز یادگاری از تاریخ چند هزار ساله ایران+تصاویر

سنگ نگاره های سرباز نمادی از هویت مردم این دیار محسوب می شوند که از کهن ترین آثار هنری و تاریخی به جا مانده از گذشتگان این منطقه بوده که رمز و رازهای فروانی در آنها نهفته است.
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵:۲۱
بسته خبری فتونیوز/مسئولی که در خانه 1000متری زندگی می‌کند وضعیت مستاجر را درک نمی کند!

کارشناس مسکن گفت: در هر جای دنیا قیمت مسکن و اجاره تابع شرایط خاصی است اما در ایران به ویژه در 5 سال اخیر نبود مدیریت و عدم نظارت منجر به رشد لجام گسیخته اجاره بها شده است که این موضوع را مدیری که به خانه های مردم قوطی کبریت می گوید نمی تواند درک کند.
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱:۰۸
بسته خبری فتونیوز/ اراده ای برای اجرای اقتصاد مقاومتی نیست!

کارشناس مسائل اقتصادی گفت: اراده جدی میان مسئولان برای اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور وجود ندارد؛ از طرف دیگر بسیاری از اساتید اقتصادی کشور اعتقاد و باوری به سیاست های اقتصاد مقاومتی نداشته و آن را در دانشگاه ها تدریس نمی کنند.
شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲:۴۲
بسته خبری فتونیوز/بانک‌ها ریشه تمام بدبختی‌های کشور هستند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه بانک‌ها نابودکننده کشاورزی، صنعت و تولیدکننده کشور هستند، گفت: در ریشه تمام بدبختی‌های کشور بانک‌ها رتبه نخست را دارند.
پنج شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۳۷
بسته خبری پاپایا/سود ۳۰۰ هزار میلیاردی دولت از افزایش نرخ ارز در روزهای اخیر

وزیر اسبق اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه بانک مرکزی به عنوان مرکز تامین و توزیع ارز، ارزهای زیادی که دارد را به مسافران، دانشجویان، بیماران و ... گران تر فروخته است و مبالغی در جیب دولت رفته که دولت میتواند این مبلغ را به عنوان عیدی به مردم پس بدهد.
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵:۵۳
پرستاران فنوجی ازخانواده شهید مدافع اسلام محمدی (ص) دلجویی کردند+تصاویر
همزمان با روز میلاد حضرت زینب؛

به مناسب ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار جمعی از پرستاران، خانواده ها و مسئولان فنوج با حضور در منزل شهید رضا نصرتی، از خانواده این شهید مدافع اسلام محمدی (ص) دلجویی کردند.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱:۰۰