دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵
اقتصادی / آخرین عناوین سرویس
آتش جان پوشاك را گرفت/ بازار عيد تحت تاثير ساختمان پلاسكو

مشاور رئیس اتحادیه پوشاک گفت: با اشاره به آتش سوزى ساختمان پلاسكو و تاثير آن بر بازار پوشاك كشور گفت: با توجه به اين كه اين پاساژ حجم گسترده اى از پوشاك را در خود جاى داده مى تواند تاثيراتى بر بازار پوشاك كشور داشته باشد.
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۹:۰۰
عبور شهرداری از رکود با توان اقتصاد مقاومتی

تمرکز ویژه روی بودجه‌ریزی عملیاتی، و اعمال هوشمندسازی در بخش‌های مختلف شهری، و به حداکثر رساندن استفاده از سامانه حمل و نقل عمومی از دیگر مواردی است که در این حوزه صورت پذیرفته است.
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۶:۰۰
ناوگان نفتکش ایران به آب‎های قاره سبز رسید

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از آغاز تردد نفتکش‎های این شرکت به بنادر قاره سبز خبر داد.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱:۵۴
هدیه تویوتا به حامیان هوای پاک

نماینده رسمی تویوتا در ایران در روز هوای پاک خریداران خودروهای هیبرید خود را در راستای فرهنگ سازی استفاده از این خودروها تشویق کرد.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱:۰۳
تغییر روش حذف یارانه بگیران

معاون وزیر تعاون گفت: براساس رویکرد جدید از این پس یارانه افراد، زمانی قطع می شود که یک ماه قبل از اجرایی شدن آن به مشمولان اطلاع رسانی شده باشد.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰:۰۱
شکاف عمیق بین ثروتمندان و فقرا در جهان

سازمان بین‌المللی آکسفام با ارائه گزارشی، از شکاف عمیق بین وضع ثروتمندان و فقرا در جهان خبر داد.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۸:۳۹
صادرات فرآورده های مرغی راهکار بهبود وضعیت مرغدارها

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس گفت: ظرفیت تولید مرغداری ها به حدی است که می توان بسیاری از بازارهای خارجی را تصاحب کرد اما این مهم به شرط حمایت ویژه دولت از مرغداران عملیاتی شود.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷:۲۳
انعقاد قراردادهای یک‌ماهه با کارگران!/نقض آشکار ابلاغیه وزارت کار

در حالی که طبق دستورالعمل سال گذشته وزارت کار،انعقاد قرارداد زیر یکسال در مشاغل دارای ماهیت مستمر ممنوع است؛ اما همچنان برخی کارفرمایان نسبت به انعقاد قراردادهای کمتر از یکسال اقدام می کنند.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹:۵۶
«ایرباس نو» هما ممنوع‌الخروج است

مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان با بیان این که "هواپیمای تازه وارد ایران ایر ممنوع الخروج است"، گفت: ورود این هواپیما با دو هدف کوتاه مدت عقب انداختن استیضاح وزیر و میان مدت انتخابات ریاست جمهوری انجام شده است.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳:۵۳
باطل شدن پروانه 15 آزمایشگاه همکار استاندارد

مسلم بیات گفت: کارشناسان اداره تایید صلاحیت اداره‌کل ، در 9 ماه نخست سال با نظارت بر عملکرد آزمایشگاه‌های همکار استاندارد، و در نتیجه بررسی 174 پروانه در جریان تمدید ، پروانه 15 آزمایشگاه را ابطال و تعلیق و پروانه 159 آزمایشگاه دیگر را تمدید کردند.
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹:۱۷