دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
کلیه اخبار مرتبط با واژه انتخابات
اعلام زمان‌بندی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست ‌جمهوری

کلیات برنامه زمان‌بندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری از سوی وزارت کشور اعلام شد.
یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷:۲۳
آیت‌الله بطحایی گلپایگانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌شود
محمدی نوری خبرداد

رئیس دفتر آیت‌الله سید هاشم بطحایی گلپایگانی از کاندیداتوری این عضو مجلس خبرگان رهبری برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبرداد.
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۷:۰۰
احتمال نیامدن روحانی قوت گرفت

محمد رضا عارف رئیس فراکسیون امید و شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان امروز در جمع خبرنگاران گفته "شاید روحانی خسته شده و برای انتخابات نیاید "
پنج شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۷:۰۰
رقیبی که یک گام از روحانی جلوتر است

او حراف نيست و حتي در اين اواخر، برابر برخي انتقادات تند نيز حاضر به سخنراني نشد و به ميدان مواجهه نيامد. از همه مهم‌تر، اگر كانديدا شود، گروه يا افرادِ موثري ميان اصولگريان وجود ندارد كه دهان به انتقاد و شكوايه و ان‌قلت باز كنند.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸:۰۰
پرنده ای که فرودش شانس روحانی را برای پیروزی در انتخابات بالا می برد!

مقام ارشد ایرانی که به شرط ناشناس ماندن با خبرنگار رویترز صحبت کرده، گفت: «تحویل این (هواپیما) خیلی مهم بود و این محبوبیت (دکتر حسن) روحانی را بالا می‌برد ... و شانس وی را برای انتخاب مجدد در ماه مِی.»
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵:۲۶
فرهنگیان در انتخابات از روحانی عبور می‌کنند

یک روزنامه زنجیره‌ای از دولت خواست در آستانه انتخابات به مطالبات اقتصادی فرهنگیان توجه کند چرا که با وضعیت فعلی، فرهنگیان از روحانی عبور خواهند کرد.
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۵:۵۳
نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری در صف دریافت نوبت بیمارستان/ ببینید

سعید جلیلی در صف دریافت نوبت در بیمارستان بندرعباس مشاهده شده است.
جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۶:۱۰
محتوای نامه احمدی نژاد به ترامپ

بر اساس پیشنهاد اطرافیان، احتمالا محتوای این نامه اندرزگونه خواهد بود که «آقای ترامپ؛ خارج از سیستم آمریکا و دوحزبی که فعال هستند، وارد عرصه قدرت شدید و خیلی معیارها را شکستید تا بالا آمدید و باید در صحنه جهانی کارهایی را انجام دهید.»
یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴:۴۳
کاندیدای در سایه؛ رقیبی تازه برای روحانی

«نقض برجام توسط آمریکا»، «بیکاری»، «تورم»، «رکود» و دیگر وعده‌های بی‌سرانجام دولت آقای روحانی، نگرانی‌های زیادی را برای اصلاح طلبان و حامیان روحانی به وجود آورد خصوصاً آنکه نتیجه غیرقابل پیش‌بینی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به نگرانی اصلاح طلبان دامن زد؛ از این رو آنان را بر آن داشت که برای پیروزی در انتخابات 96 به دنبال راه چاره‌ای باشند.
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶:۲۷
برنامه سخت ترامپ برای ایران

«... اکنون ترامپ دریافته که ممکن است پاره کردن توافق هسته ای پس از تکیه زدن به کرسی ریاست جمهوری به این سادگی ها هم نباشد».
جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸:۰۴
ترامپ انتخاب خود را کرد/ لحظه‌ای که سپاه منتظر آن بود فرا رسید

«تیمی که ترامپ برای خود انتخاب کرده همان چیزی است که مقامات تندرو ایران خواهان آن بوده اند؛ سپاه ایران منتظر رسیدن چنین لحظه ای بوده است...»
پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۳:۵۴
دونالد ترامپ از برخی مواضع تند خود عقب نشینی کرده است

روزنامه نیویورک تایمز که برخی از نمایندگان آن روز سه شنبه با رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده دیدار کردند، در گزارشی از عقب نشینی احتمالی دونالد ترامپ از برخی از تندترین مواضع خود که در طول تبلیغات انتخاباتی بیان کرده بود خبر داد.
جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷:۲۴
عملیات نظامی خارج از اختیارات رئیس جمهور آمریکا است/ ترامپ غلط زیادی نکند

حیدرپور در واکنش به اظهارات ترامپ بعد از پیروزی در انتخابات آمریکا بیان داشت: با برخورد نظامی ایران با آمریکا ملت آمریکا شرمسار خواهد شد.
پنج شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲:۳۵
چه کسانی از انتخاب ترامپ سود بردند؟

اگرچه بسیاری از مردم با شنیدن خبر انتخاب ترامپ، در بازار سرمایه برای فروش سهامشان صف تشکیل دادند، اما خبرگان بورس در بهترین حالت، سهام مدنظر خود را به بهترین قیمت خریدند.
چهارشنبه ۱۹ آیان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴:۵۲
«هیلاری کلینتون» نخستین طعم پیروزی را چشید

«بوستون گلوب» گزارش داد رای گیری در روستای 70 نفره «دیکسویل ناچ» (Dixville Notch) واقع در ایالت نیوهمپشایر که از سال 1960 بطور سنتی نخستین نقطه آغاز رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست، انجام و «هیلاری کلینتون» نامزد دمکرات ها در این حوزه انتخابیه برنده شد.
سه شنبه ۱۸ آیان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴:۵۴