شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه شیائومی
۹ ویژگی جالب از MIUI 9؛ شیائومی و تغییرات سیستم عامل محبوبش!

شیائومی در این نسخه از MIUI امکانات زیادی را همراه سیستم عاملش کرده و البته مواردی مثل جستجوی هوشمند تصاویر تنها به کاربران چینی اختصاص یافته است! نکته ای که در نگاه اول و بررسی اجمالی می توان به آن دست یافت اینکه رویکرد این کمپانی چینی پس از سالها ارائه نسخه های دلخواه شده اندروید اکنون بیشتر به اندروید خالص متمایل شده است!
یکشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳:۲۷
شیائومی ردمی نوت 5 ای به صورت رسمی معرفی شد + عکس

پس از شایعات فراوان در مورد گوشی رده پایین جدید شیائومی، سرانجام کمپانی چینی امروز از ردمی نوت 5 ای رونمایی کرد. در معرفی این گوشی مشخصات کامل آن منتشر شده‌اند که اکثر آن‌ها مشابه با مشخصاتی است که پیش‌تر در شایعات مربوط به این گوشی شنیده و خوانده بودیم.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱:۴۲
شیائومی از پیچ گوشتی الکتریکی خود رونمایی کرد

شیائومی، شرکت فناوری چینی پرطرفدار این روزهاست که البته بیشتر به دلیل گوشی های نسبتاً ارزان قیمت و البته قدرتمند خود شناخته می شود. این کمپانی توانسته گوشی های زیادی را در کشور چین به فروش برساند و حتی از رقیب خود هوآوی نیز پیشی بگیرد. البته شیائومی تنها گوشی تولید نمی کند، بلکه محصولات دیگری هم از آن به بازار عرضه شده که از جمله آن ها می توان به پاوربانک ها، دستبندهای سلامتی، پهپاد، دستگاه تصفیه هوا، ترازو و غیره اشاره کرد.
شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۰:۰۰