چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
کلیه اخبار مرتبط با واژه مقابله
فیلم/ مقابله با انتحاری‌های داعش با کورنت

یکی از روش‌های گروه تروریستی داعش برای مقابله با پیش‌روی نیروهای عراقی به سوی موصل، اعزام عناصر انتحاری است که در مقابل موشک‌های کورنت روسی سلاح‌ کارآمدی است و نیروهای عراقی برای انهدام خودروهای بمبگذاری شده استفاده می‌کنند.
پنج شنبه ۶ آیان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶:۵۴
سرباز آماده برای مقابله با سیل و طوفان/ اعزام۷ تیم امدادی اداره برق شهرستان به مناطق آسیب دیده
رئیس اداره برق سرباز؛

رئیس اداره برق شهرستان سرباز گفت: با تدابيري كه از سوي این اداره انديشه شده بود ما آمادگي كاملی برای مقابله با این اتفاقات داشتیم و هفت تیم برای مقابله با این مشکلات در کوتاه ترین زمان به منطقه اعزام شدند.
جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰:۰۰
تاب مقابله عربستان در برابر ایران بیش از چند روز نخواهد بود/ اقدام پیش دستانه علیه ایران در مخیله سعودی ها نمی گنجد
وابسته نظامی سابق ایران در عربستان

عباسعلی منصوری آرانی گفت: سعودی ها به خوبی می دانند که تاب مقابله آنها در برابر نیروهای با انگیزه جمهوری اسلامی ایران که به تجهیزات و تسلیحاتی فوق العاده مدرن به ویژه موشک های دوربرد بومی متکی هستند، بیش از چند روز نخواهد بود.
یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸:۱۶
   عدم حمایت دولت از تولیدات داخلی/ متاسفانه  دولت توجه چندانی به رکود ندارد
یک کارشناس اقتصادی عنوان کرد:

محمود محمودی گفت: مشکل تولید کنندگان داخلی سرمایه در گردش نبوده بلکه عمده مشکل آنها عدم حمایت از تولیدات است که متاسفانه باید گفت طی این دوسال دولت توجه چندانی به رکود نداشته است.
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳:۰۰
تعلیم عقاب‌ها برای مقابله با پهپاد‌های جاسوسی!

تا قبل از این برای مقابله با پهپادهای مشکوک، از خودشان علیه خودشان استفاده می‌شد. یعنی از درون‌های آنتی درون! اما به‌زودی یکی از بزرگ‌ترین شکارچیان طبیعت عهده‌دار این وظیفه خواهد شد. پلیس هلند به عنوان بخشی از برنامه جدید خود، در حال تعلیم عقاب‌هاست تا در مواقع ضروری پهپادهایمشکوک و مشکل‌ ساز را شناسایی کرده و با آن‌ها مقابله کند.
دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۳:۰۹