پنج شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۸
کلیه اخبار مرتبط با واژه گروهک
فعالیت گروهک های معاند و حمل سلاح های غیرمجاز بزرگترین مشکل منطقه/بازگشایی گذرگاه های مرزی نقش مهمی در بهبود معیشت و افزایش امنیت دارد/راهکارهای پیشگیرانه باید در کنار موارد تنبیهی به کارگیری شود
در گفت و گو با دادستان شهرستان سرباز عنوان شد:

دادستان شهرستان سرباز گفت: استفاده از ظرفیت گذرگاه های مرزی میتوان نقش مهمی در بهبود معیشت مردم داشته باشد و جلوی پیوستن جوانان این منطقه به گروهک های معاند را سد کند.
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۲:۰۰
شیعه و سنی آماده دفاع از انقلاب هستند/دشمنان چشم دیدن امنیت ایران را ندارند/گروهک های تروریستی هیچ جایگاهی در میان مردم ندارند/پاکستان باید پاسخگوی خون عزیزان ما باشد
در گفت و گو با علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان عنوان شد:

علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با محکوم کردن اقدامات تروریستی گروهک های معاند در مرزهای شرقی کشور، از دولت پاکستان خواستند تا یک بار برای همیشه موضع خود را در برابر این جنایات روشن کند.
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳:۵۵
انهدام تیم تروریستی وابسته به آل سعود در سراوان/ هلاکت ۴ نفر از تروریست‌ها

رزمندگان سپاه پاسداران یک تیم تروریستی گروهک «جیش‌الظلم» وابسته به آمریکا و رژیم آل سعود را در جنوب شرق ایران منهدم کرد.
یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۰۶
آخرین گروه از مجاهدین خلق (منافقین) خاک عراق را ترک کرد

گروه مجاهدین خلق (منافقین) اعلام کرد آخرین گروه از اعضای این گروه– که شمار آن‌ها ۲۸۰ نفر بوده- پایگاه لیبرتی عراق را به مقصد آلبانی و دیگر کشورهای اروپایی ترک کرده اند.
شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴:۰۰
حکم اعدام اعضای گروهک تروریستی تکفیری «توحید و جهاد» ‌اجرا شد

دادگستری کل استان کردستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد حکم اعدام محکومان گروهک تروریستی تکفیری موسوم به توحید و جهاد که دست‌شان به خون تعدادی از هم‌وطنان آلوده بود، اجرا شد.
چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۰:۰۴
جزییات سرقت مسلحانه تحت پوشش گروهک تروریستی داعش +عکس

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، جزییات سرقت مسلحانه تحت پوشش گروهک تروریستی داعش را تشریح کرد.
شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹:۲۲